58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Wintertree regal h210 dressed white

Wintertree regal h210 dressed white
Indeks: 11263    Na zamówienie
Wariant:  

Regał stworzony bez żadnych kompromisów. Z pracowni młodych projektantów, gdzie pomysły budzą się do życia. Obiekt, stworzony do bardzo przyziemnej funkcji, został ponownie zdefiniowany poprzez naśladowanie ruchów będących kwintesencją natury - ruchów drzewa.

Każda twórczość może być uznana za autentyczną, jeśli przedmiot pozostaje wierny swojej funkcji. To moment, kiedy pomysł staje się uprzemysłowionym obiektem najwyzszej jakości. Piękno rodzi się z jego istoty, ponadczasowości, nietkniętej trendami, niczym synteza klasycznej mysli greckiej. W wyniku tych rozważań powstało "Wintertree".

Ta stylizowana na drzewo forma służy do przechowywaniua przedmiotów, ksiązek i wspomnień. Jej oryginalnego kształtu nie ograniczona żadne otoczenie, zarówno w domu jak i w każdym innym niecodziennym kontekście. "Wintertree" to rzeźba funkcjonalna.

Włoski producent bardzo często wykorzystuje naturalne formy, w rzeczywistości wiele elementów w kolekcji stanowi jasną interpretację pomysłów zainspirowanych przez naturę. W tym kontekście, olbrzymie znaczenie ma także inny element: kolor. Ta koncepcja łączy konstrukcję z twórczością i spokojem, który tak bardzo bysmy chcieli odczuwać we własnych domach. Lakierowanie zapewnia powierzchnie niespotykanie gładkie i aksamitne. Fuzja pomiędzy technologią a poezją, które przypomina archetyp tradycyjnego projektowania wnętrz. Kolor nadaje ostatni impuls osobowości obiektowi, który może stać się głównym elementem zdobiącym wnętrzel.

Regał występuje w wersji lakierowanej. Ceny mogą się różnić w zależności od wykończenia. Dostępne kolory klasyczne: biały, czerwony, czarny, kremowy. Metaliczne: stalowy, śliwkowy, czekoladowy, brązowy, różowy.

Regał można montować do ściany, jak i do podłogi, w zalezności od zakupionego zestawu mocowań.

Producent: Włochy

regal na ksiazki, szafa, wyposazenie salonu

Wysokość (cm):6x32x210 cm
Kolor:biały
Materiał:tworzywo
Uwagi dot. materiału:tworzywo sztuczne
Informacja o kolorach:bialy
Dług x szer x wys:166x32x210 cm

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 1 + 2 + 3 =