Oprawy Firefly powstały z dwóch brył – walca i kuli. Asymetryczne przesunięcie jednej z tych brył względem osi symetrii kompozycji sprawia, że lampy mają zaskakującą i niespotykaną formę. To właśnie lekkie zaburzenie symetrii – tak charakterystyczny dla studia MIXD „twist” – czyni całą serię niezwykle interesującą i prowokuje do tworzenia nietypowych aranżacji – pojedynczo i w grupach.
Model Firefly K wyróżnia:
• wbudowane wydajne źródło LED, a w technologii Sunlike oferują światło, które przenosi energię słońca do wnętrz. Pełne spektrum światła słonecznego pozwala na wierne odwzorowanie kolorów, a tym samym poprawia samopoczucie i koncentrację. Technologia Sunlike jest zgodna z trendem „Human Centric Lighting”, który podkreśla ważną rolę światła w aranżacji pomieszczeń oraz jego wpływ na nasze zdrowie. Dodatkowym atutem diod Sunlike jest to, że przy ściemnianiu oprawy zachowana zostaje dynamika kolorów.
• ściemnianie w systemie TRIAC
• łatwy montaż
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Holl/Korytarz, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 6,2W |
| Barwa światła : | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 98 |
| Strumień światła: | 541lm |
| Producent: | CHORS |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Stopień ochrony IP: | IP44 |
| Materiał: | aluminium, szkło |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | grafitowy |