Lampa wisząca VELAR to eleganckie oświetlenie o nowoczesnej, liniowej formie w wykończeniu antycznego mosiądzu. Dekoracyjny, transparentny element z nieregularną fakturą efektownie rozprasza światło i nadaje całości wyjątkowy charakter. Idealna nad stół, wyspę kuchenną lub do salonu.
| Styl: | Neutralny |
| Przeznaczenie: | Pokój, Kuchnia / Jadalnia, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 56W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 1161lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 120 |
| Długość (cm): | 128 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | stal, szkło |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | brąz / wenge |