Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

reflektory sufitowe

 

Reflektory sufitowe

Reflektor sufitowy to precyzyjny rodzaj oświetlenia, który przeznaczony jest do każdego typu pomieszczeń – wnętrz zacisza domowego oraz obiektów publicznych. Lampa reflektor dobrze doświetli zarówno kuchnie, łazienki, salony, sypialnie oraz inne pokoje, jak i biura, hotelowe korytarze czy restauracje.
Największą zaletą reflektorów jest ich wielofunkcyjność - można wykorzystać je, aranżując każde, nawet najbardziej wymagające wnętrze. Pojedyncze lampy reflektory sufitowe mogą pełnić funkcje uzupełniające – ich zadaniem będzie wtedy doświetlenie poszczególnych części pomieszczenia. Ponadto takie reflektory służą także do oświetlenia obrazów, luster, zdjęć, półek oraz witryn. Reflektory zintegrowane pozwolą oświetlić duże pomieszczenia, a ich minimalistyczny design i czysta forma nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Reflektor sufitowy -

najlepszy do oświetlenia wybranych miejsc

Masz swój ulubiony kącik? Chcesz w szczególności podkreślić wybrane miejsce? A może chcesz wydobyć piękno obrazów? Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście tak, to znaczy, że reflektor jest idealnym oświetleniem dla Was. Lampa sufitowa reflektor emituje wąską smugę światła, która podkreśli wybrane przez Was miejsce. Dzięki temu taki fragment przestrzeni będzie wyglądać efektownie i zwróci uwagę. Reflektory to także doskonały pomysł jako oświetlenie do łazienki i kuchni. W łazience można postawić na kilka reflektorów - w zależności od efektu jaki chcemy otrzymać. Pamiętajcie, tylko aby wybrać odpowiedni stopień ochrony IP - co najmniej IP44 (odporność na penetrację wody). Jeżeli chodzi o dostępność różnych kształtów i kolorów, to w naszym sklepie znajdziecie szeroką ofertę. Najwięcej mamy modeli w kolorze czarnym, białym, ale są także reflektory w złotym kolorze. Wszystko zależy od Waszego wystroju i pomysłowości.

reflektory sufitowe


Reflektory sufitowe czarne

Dużym zainteresowaniem cieszą się reflektory sufitowe czarne. Są eleganckie i klasyczne. Sprawdzą się prawie w każdym pomieszczeniu. W większości przypadków ich wzornictwo nie zwraca na siebie uwagi, dlatego są doskonałym oświetleniem uzupełniającym.
 
reflektorreflektor sufitowy czarny


Reflektor sufitowy -

świetny sposób na poprawę atmosfery

Ze względu na to, że reflektor emituje skupione światło, pozwoli Wam stworzyć miłą atmosferę w wybranym wnętrzu. Kameralne oświetlenie jest tym, czego potrzebujecie, aby odpocząć, posłuchać muzyki, czy też oddać się ulubionej lekturze.

Sklep KOMA oferuje reflektory wykonane z m.in. z mosiądzu oraz metalu. Wybór jednego z tych materiałów może stać się dopełnieniem aranżacji Państwa wnętrz. Reflektory pomogą również określić lub uzupełnić klimat i charakter oświetlanych przez nie pomieszczeń.