| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Hotele,obiekty publiczne, Biuro, Kuchnia / Jadalnia, Salon |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc oprawy: | 10W LED, 1W LED |
| Barwa światła : | 2700K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI>80 |
| Strumień światła: | 1593 lm + 109,8 lm |
| Max. wysokość: | 200 |
| Głębokość (cm): | 24 |
| Szerokość (cm): | 65 |
| Producent: | VIBIA |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Kolor producenta: | 07 GREEN FIBERGLASS |
| Materiał: | PC poliwęglan (polycarbonate ang.), PUR poliuretan, ABS metalizowane, stal |
| Funkcja ściemniania: | .DA - DALI - sterowanie na odległość protok. komunikacyjnym. |
| Informacja o kolorach: | zielony, biały i czekoladowy |
| Klasa energetyczna EEL: | A+ szczegóły |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | biały, brąz / wenge, zielony |