Małe arcydzieło elegancji i funkcjonalności, które zapewnia światło w zasięgu ręki. Dyfuzor wydaje się niemal zawieszony nad podstawą, a subtelna krzywizna konstrukcji podkreśla jego lekkość. Niezbędny, a zarazem niezwykle wyrazisty akcent, który roztacza intymną i spokojną atmosferę.
| Styl: | Klasyczne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 14W |
| Barwa światła : | 2700K |
| Strumień światła: | 1450lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 33 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | mosiądz |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | patyna / ocynk |