Lampa TAVO to dekoracyjne oświetlenie o harmonijnej, rzeźbiarskiej formie, łączące brązowy detal drewniany z naturalnym trawertynem. Wykonana z trawertynu i drewna, wyróżnia się szlachetną strukturą materiałów oraz niepowtarzalnym rysunkiem kamienia, dzięki czemu każda sztuka jest unikalna. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, korytarzu oraz we wnętrzach w stylu naturalnym, japandi i nowoczesnym
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Holl/Korytarz, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 4W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 79lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Średnica (cm): | 25 |
| Stopień ochrony IP: | FIRE RATED |
| Materiał: | trawertyn, drewno |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | brąz / wenge |