Lampa podłogowa SHELINA - kolorze antycznego mosiądzu zachwyca subtelną, dekoracyjną formą. Jej transparentny, owalny klosz - wyraźną strukturą szkła nadaje oprawie lekkości, - detale - odcieniu mosiądzu wprowadzają szlachetny, klasyczny akcent. To propozycja, która łączy delikatność materiałów - wyrazistym designem, tworząc efektowne oświetlenie do eleganckich wnętrz.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Kuchnia / Jadalnia, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 6W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 390lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 168 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | stal, szkło |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | brąz / wenge |