| Styl: | Klasyczne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Kuchnia / Jadalnia, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 2x4,5W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Długość (cm): | 64 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | mosiądz |
| Sprzedaż : | W sklepach firmowych KOMA na zamówienie |
| Ilość punktów świetlnych: | 3 |
| Kolor pełna nazwa: | nikiel |