Moi C ON to kinkiet natynkowy, który dzięki swojej kompaktowej formie zajmuje niewiele miejsca, a za sprawą mobilnego ramienia i soczewki regulującej kąt świecenia, zapewnia optymalne oświetlenie podczas czytania. Kinkiet Moi C jest dostępny w dwóch wersjach. Wersja TRIAC jest z wbudowanym zasilaczem do podłączenia z zewnętrznym włącznikiem. Wersja DIM jest z wbudowanym włącznikiem na oprawie i możliwością regulacji natężenia światłem.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 6,5W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 98 |
| Strumień światła: | 568lm |
| Producent: | CHORS |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | aluminium |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | czarny |