Lampa stołowa GLOREE- kolorze antycznego mosiądzu to elegancka, smukła oprawa - charakterystycznym podłużnym kloszu - jasnego, strukturalnego szkła. Delikatne, pionowe przetarcia na szkle subtelnie rozpraszają światło, tworząc dekoracyjny efekt. Idealna do wnętrz nowoczesnych, glamour - klasycznych.
| Styl: | Neutralny |
| Przeznaczenie: | Salon, Pokój, Sypialnia |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 9W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 540lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | szkło, metal |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | patyna / ocynk |