Lampa wisząca DORIN to eleganckie oświetlenie dekoracyjne o nowoczesnej formie, łączące czerń z mosiężnym złotem oraz klosz w subtelnym odcieniu białej chmury. Stylowe zestawienie materiałów i dekoracyjna, teksturowana powierzchnia klosza pięknie rozpraszają światło, nadając wnętrzu wyrafinowany charakter. Dodatkowym atutem lampy jest możliwość współpracy z zewnętrznym ściemniaczem Triac, co pozwala wygodnie dopasować natężenie światła do nastroju i potrzeb. Idealna do salonu, sypialni, jadalni lub jako stylowy akcent w nowoczesnej aranżacji.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Kuchnia / Jadalnia, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 7W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 408lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 200 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | metal, aluminium, szkło |
| Funkcja ściemniania: | Tak |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | czarno / złoty |