| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Oświetlenie zewnętrzne |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 9W |
| Barwa światła : | 2700K |
| Strumień światła: | 508lm |
| Napięcie zasilania: | 24V |
| Średnica (cm): | 11,2 |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Materiał: | inox/ stal nierdzewna |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | szary |