Ta piękna i nowoczesna lampa podłogowa ARNAS będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego wnętrza. Wykonana w kolorze klasycznej czerni, będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wystroju.
Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi, lampa podłogowa ARNAS będzie nie tylko praktycznym źródłem światła, ale również eleganckim elementem dekoracyjnym w Twoim domu. Dołączony w zestawie pilot pozwala na wybór barwy światła od ciepłej 3000K aż do zimnej 6500K. Możliwość ściemniania dodaje lampie funkcjonalności. Ustaw moc i barwę światła tak jak lubisz !
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 80W |
| Barwa światła : | 2700-6500K |
| Strumień światła: | 9200lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Producent: | AVIANO |
| Wysokość (cm): | 180 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | metal |
| Funkcja ściemniania: | Pilotem |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | czarny |