| Styl: | Klasyczne |
| Przeznaczenie: | Ogród, Klatka schodowa, Oświetlenie zewnętrzne |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 4x3W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 80 |
| Strumień światła: | 600lm |
| Napięcie zasilania: | 220-240V |
| Wysokość (cm): | 4,2 |
| Ilość punktów świetlnych: | 5 |
| Moc oprawy: | 6W LED |
| Zasilacz: | w komplecie. |
| Kolor pełna nazwa: | szary |