| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Łazienka, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 2x5W |
| Barwa światła : | 3000K, 4000K, 5500K |
| Strumień światła: | 330lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 10 |
| Szerokość (cm): | 10 |
| Stopień ochrony IP: | IP65 |
| Materiał: | aluminium |
| Ilość punktów świetlnych: | 3 |
| Kolor pełna nazwa: | biały |