| Styl: | Klasyczne |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc oprawy: | 8W LED |
| Barwa światła : | 4000K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 80 |
| Strumień światła: | 560lm |
| Kąt rozsyłu światła: | 120° |
| Średnia żywotność: | 30 000 godz. |
| Napięcie zasilania: | 220-240V |
| Zasilacz: | w komplecie. |
| Stopień ochrony IP: | IP40 |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | biały |