Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampy wiszące LED

 

Lampy wiszące led

Lampy wiszące led do najlepsza propozycja dla osób, dla których priorytetem jest oszczędność energii. Cechuje je bardzo duża trwałość, użyteczność. Wybierając nowoczesne lampy ledowe wiszące, w zależności od rodzaju tychże źródeł, możemy zaoszczędzić od 25% do blisko 90% energii. Oszczędność takich nowoczesnych lamp led jest nawet ośmiokrotna w porównaniu z tradycyjnymi źródłami. Dla przykładu kupując ledowe źródło światła o mocy 5 W, zastąpimy dawną 40 W żarówkę.

Lampa wisząca led

W naszej ofercie posiadamy lampy ledowe wiszące producentów takich jak AqForm, Philips, Masiero, Quasar, Chors, Vibia, Luce Plan i wiele innych. Mamy bogactwo kształtów, kolorów, styli – tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.
Lampa wisząca ledowa to stylowa propozycja. Designerskie lampy są estetycznie wykonane. W szczególności wspaniale się prezentują w nowoczesnych wnętrzach. Na uwagę zasługują lampy ledowe podłużne, które wykonane są z wysokiej klasy materiałów i stanowią idealne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. .
Ale fani klasycznych rozwiązań także nie będą zawiedzeni. Lampa led wisząca może zawierać nowoczesną technologię zamkniętą w klasycznej formie. Takie propozycje ma m.in. producent Masiero, Nova Luce. Ich lampy led wiszące często wykonane są ze szkła stylizowanego na dawny styl, np. art deco.