Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Wentylator wentylator specjalistyczny

łazienkowy osiowy HXBR 4-355 145W 230V IP54

łazienkowy osiowy HXBR Wentylator
Indeks: 65539    Dostępny , stan: 1 szt.

Zastosowanie
Wentylacja ogólna pomieszczeń przemysłowych i użytkowych (sklepy, biura, garaże, magazyny). Urządzenia chłodnicze. Maksymalna wilgotność względna 95%. 

Silnik asynchroniczny, z wirującym stojanem, jednofazowy 230V, 50Hz l. Silniki przystosowane są do napięciowej regulacji prędkości obrotowej standardowo posiadają zabezpieczenie termiczne. Stopień ochrony IP 54, klasa izolacji F.

Konstrukcja
Wentylatory osiowe o zwartej konstrukcji przystosowane do montażu ściennego w dowolnej pozycji. Obudowa wytłaczane z galwanizowanej blachy stalowej. Siatka ochronna na wlocie. Wirnik o profilowanych łopatkach pozwalający na uzyskanie dużych wydajności przy niskim poziomie hałasu.

Cena:
989 zł 1 413 zł
Poprzednia najniższa cena 989.00zł
Produkt z ekspozycji, dostępny do wyczerpania zapasów.
Moc źródła:1x145W
Napięcie zasilania:230V
Stopień ochrony IP:IP54
Sprzedaż :Wyprzedaż zapasów magazynowych, Pozostała ostatnia sztuka
Waga (kg):7,5

Prędkość obrotowa: 1400 obr/min ; Wydajność: 2870 m3/h ; Poziom ciśnienia akust: 59 dB(A) ; Temp. pracy: od -40°C do +60°C


Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 8 - 3 - 2 =