Tratto Floor reinterpretuje wersję wiszącą, odwracając ją do góry nogami i wyświetlając w górę z rzeźbiarskim rozmachem. Zmiana perspektywy. Wydłużona sylwetka harmonijnie integruje się z otoczeniem, stając się wizualnym i sensorycznym punktem orientacyjnym. Pionowy znak, który rozświetla się osobowością, wchodzi w interakcję z przestrzenią i wyznacza nowe ścieżki światła.
| Styl: | Klasyczne |
| Przeznaczenie: | Salon, Pokój, Sypialnia |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 3x14W |
| Barwa światła : | 2700K |
| Strumień światła: | 4350lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 150 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | mosiądz |
| Ilość punktów świetlnych: | 3 |
| Kolor pełna nazwa: | patyna / ocynk |