Lampa TAVO to wyjątkowe oświetlenie dekoracyjne o minimalistycznej, rzeźbiarskiej formie, łączące brązowy detal drewniany z naturalnym trawertynem. Wykonana z trawertynu i drewna, zachwyca szlachetną strukturą materiałów oraz unikalnym charakterem każdej sztuki. Doskonale sprawdzi się w salonie, sypialni, korytarzu i we wnętrzach inspirowanych stylem naturalnym, japandi oraz nowoczesnym.
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Sypialnia, Pokój, Holl/Korytarz, Salon |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 4W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Strumień światła: | 79l |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Średnica (cm): | 20 |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Materiał: | trawertyn, drewno |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | brąz / wenge |