Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Smart home zaczyna się od światła!

2021-04-28 08:26:26

Smart home zaczyna się od światła!

Nowe stoisko Philips Hue w Gdańsku

Chcecie się przenieść do inteligentnego domu? Zapraszamy do naszego Centrum Oświetlenia w Gdańsku. Nowe stoisko Philips Hue bez wątpienia przyciąga wzrok.

Inteligentne oświetlenie Philips Hue to oszczędność na zużyciu energii, możliwość zdalnego starowania lampami za pomocą smartfonu (można to robić także poza domem). A także dużo, dużo więcej: opcja wyboru koloru oświetlenia zgodna z naszymi preferencjami, nastrojem, czy też ulubionym filmem, muzyką i grą i opcja ściemniania.
Warto dodać, że instalacja Philips Hue jest bardzo łatwa i każdy jest w stanie zrobić ją samodzielnie w domu, czy mieszkaniu. Oczywiście nasi Specjaliści od oświetlenia przybliżą Wam funkcjonowanie systemu i odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Na naszym nowym stoisku odkryjecie możliwości inteligentnego oświetlenia, nowości i praktyczne zastosowanie systemu.

Zapewniamy – Philips Hue wniesie nową jakość do Waszego życia: od dziś porankom może towarzyszyć delikatne światło, dniu - oświetlenie wspierające pracę i codzienne obowiązki, a wieczorom relaksacyjne światło pozwoli Wam odpocząć. Radość sprawi Ci synchronizacja lamp z Twoją ulubioną muzyką, czy filmem. Dodatkowo Philips Hue podniesie komfort Twojego bezpieczeństwa – gdy jesteś poza domem, możesz ustawić oświetlenie sugerujące obecność.

Daj się zainspirować i odwiedź nas w Centrum Oświetlenia w Gdańsku przy ul. Piastowskiej 13.

    


    

WRÓĆ DO LISTY