Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Plafon plafony, lampy zewnętrzne ścienne , lampy zewnętrzne sufitowe

Connect led 23,9W 4000K IP40 sterowany z czujnikiem ruc hu i zmierzchu biały

connect  led Plafon STEINEL
Indeks: 112858    Na zamówienie.

Lampa z czujnikiem RS PRO Connect R30 SC to zupełnie nowy, cyfrowy wymiar perfekcyjnego oświetlenia. Dzięki technologii Bluetooth możliwa jest komunikacja między lampami: w obrębie jednej grupy oświetleniowej, a także między kilkoma grupami. Bezprzewodowa regulacja za pomocą aplikacji pozwala tworzyć sieć wzajemnie ze sobą połączonych lamp, działających według indywidualnych potrzeb użytkownika. Alternatywnie możliwe jest działanie oświetlenia awaryjnego poprzez podłączenie do systemów centralnej baterii

Precyzyjny czujnik wysokiej częstotliwości o zasięgu 10 metrów działa w sposób bezgłośny. Aplikacja pokazuje odległość w jakiej odbywa się ruch. Po jego wykryciu światło delikatnie rozjaśnia się do wybranego wcześniej poziomu.

Oprawa RS PRO Connect R30 SC posiada różne opcje światła:
- podstawowe ( z możliwością regulacji mocy),
- światło główne( z możliwością regulacji mocy),
- światło awaryjne (po zakupie dodatkowego modułu).

Ustawienie oświetlenia według własnych potrzeb jest niezwykle łatwe. Użytkownik sam decyduje, które opcje mają być aktywne oraz jakie będą ich wartości. Przy mocy 23,4W generowany strumień świetlny wynosi 2964 lm (4000 K). Wymiary oprawy: 350 x 350 x 50 mm.

Oprawa należy do serii RS PRO Connect R, która jest najbardziej inteligentnym i przyjaznym dla użytkownika cyfrowym systemem lamp z czujnikami na rynku. Seria umiejętnie łączy uniwersalny design i optymalne oświetlenie z niezwykle łatwą instalacją i regulacją za pośrednictwem aplikacji. I naprawdę robi wrażenie, również na architektach, projektantach, elektrykach oraz właścicielach budynków. Dzięki dwóm rodzajom obudowy (okrągła / kwadratowa) i kilku rozmiarom, seria RS PRO Connect R zapewnia właściwe rozwiązanie dla każdego gustu i potrzeby. Podstawowy i główny poziom oświetlenia można łatwo ustawić za pomocą smartfona. Opcjonalnie wybierane za pomocą aplikacji, podświetlenie tworzy szczególnie zachęcający nastrój oświetleniowy. Wygodna funkcja grupy sąsiedniej zapewnia płynne i wydajne oświetlenie przez cały czas. W przypadku awarii zasilania opcjonalny moduł światła awaryjnego zasilany z akumulatora niezawodnie zapewnia wystarczającą ilość światła. Ponadto oprawy z serii RS PRO Connect R zachwycają idealnie równomiernym rozsyłem światła, strumieniem świetlnym do maksymalnie 2964 lumenów (w neutralnym lub ciepłym białym świetle) oraz precyzyjnym czujnikiem wysokiej częstotliwości. To wszystko sprawia, że seria RS PRO Connect R jest zdecydowanie najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem oświetleniowym naszych czasów.  

Cena:
1 475 zł
Styl:Nowoczesne
Przeznaczenie:Biuro, Garaż/piwnica, Oświetlenie zewnętrzne
Źródło światła w zestawie:Tak
Moc źródła:23,9W
Barwa światła :4000K
Napięcie zasilania:230V
Producent:STEINEL
Długość (cm):35
Szerokość (cm):35
Stopień ochrony IP:IP40
Materiał:tworzywo
Ilość punktów świetlnych: 1

Wybierz wariant

Proszę wpisać miejscowość potencjalnej dostawy.
Przyspieszy to realizację zapytania i ułatwi przydzielenie do odpowiedniego oddziału.



Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail, na pewno odpowiemy

Rozwiąż równanie (antyspam) 3 - 1 + 10 =