Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampy wiszące

 

Lampy wiszące - ozdobne i uniwersalne oświetlenie wnętrza

Lampy wiszące to nie tylko funkcjonalny dodatek wnętrza, ale także ozdoba pomieszczenia. Oświetlenie wiszące swoim kształtem potrafi przykuć wzrok, nadać charakter wnętrzu, wprowadzić odpowiedni nastrój.
U nas znajdziecie lampy sufitowe wiszące w różnych wariantach cenowych oraz wizualnych. Szeroki wybór wiszących lamp pozwala na stworzenie każdej koncepcji oraz na zrealizowanie wyjątkowej, indywidualnej aranżacji. Mamy lampy wiszące do salonu, kuchni, jadalni, łazienki, korytarzu. Możecie wybierać w różnych stylach: lampy wiszące nowoczesne, w stylu glamour, art deco, klasycznym, industrialnym.

Lampa wisząca jest najbardziej uniwersalnym oświetleniem, często stanowi główne źródło światła. Zastosowanie lamp wiszących pozwala na wygodne korzystanie z przestrzeni mieszkalnej oraz nadanie wnętrzu wyjątkowego charakteru. Modnym trendem w aranżacji jest również wydzielanie pomieszczeń za pomocą lamp wiszących. Bez trudu oddzielimy strefę jadalną od strefy wypoczynkowej
W niewielkich pomieszczeniach warto zawiesić lampę sufitową wiszącą w bliskiej odległości od sufitu – będzie w ten sposób odpowiednio rozpraszać światło.
Często wybieranym rozwiązaniem są lampy wiszące nad stół, które bardzo dobrze oświetlą nam miejsce spożywania posiłków. W szczególności efektownie prezentują się na długim zawieszeniu.

Lampy kryształowe wiszące

Lampy kryształowe wiszące w odpowiedniej aranżacji mogą być prawdziwym dziełem sztuki. Pomimo tego, że często kojarzone są wyłącznie z klasyką, aktualnie są stosowane nawet w nowoczesnych aranżacjach. Zastosowanie lamp kryształowych wiszących sprawia, że są one elementem dominującym w pomieszczeniu. Gra świateł, która odbywa się za ich pomocą nada blask każdemu pomieszczeniu. U nas znajdziecie różnorodne lampy kryształowe wiszące. Od prostych form żyrandoli po żyrandole w dworkowych czy rustykalnym stylu. Dostępne w naszym asortymencie lampy znajdą zastosowanie w domach, jak i w restauracji czy hotelu. Ze starannością dobieramy oferowane przez nas produkty, dzięki czemu charakteryzują się one wysoką jakością.
 

Nowoczesne lampy wiszące

Nowoczesne lampy wiszące polecamy do nowoczesnych aranżacji. U nas znajdziecie lampy w dobrej jakości sprawdzonych producentów: Chors, Elstead, Luceplan, Masiero, MaxLight, Slamp, Studio Italia Design, Philips.

Różnorodność w asortymencie lamp wiszących umożliwi stworzenie oryginalnych aranżacji, a odpowiednio dobrana lampa będzie codziennym towarzyszem podczas przygotowania posiłków, nauki, czy czasu spędzonego w kuchni przy codziennym stole.