Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampy stojące led

 

Lampy stojące led

1) Energooszczędne rozwiązanie
2) Gdzie umieścić lampę stojącą led?
3) Lampa stojąca led - dekoracja domu
4) Lampy stojące led - propozycje KOMA OświetlenieEnergooszczędne rozwiązanie

Lampy stojące led
to idealne energooszczędne rozwiązania, które pozwalają nie tylko zaoszczędzić domowe finanse, ale także zadbać o środowisko. Ledowe źródła światła zapewniają największą energooszczędność. Cechuje je bardzo duża trwałość, użyteczność. Oszczędność takich nowoczesnych źródeł jest nawet ośmiokrotna w porównaniu z tradycyjnymi źródłami.


Gdzie umieścić lampę stojącą led?

Lampy stojące led są znakomitą propozycją dla osób, które marzą o własnym kąciku do relaksu. Odpowiednio przygotowane miejsce pozwoli im oddać się ulubionej lekturze, posłuchać muzyki, czy też po prostu odpocząć.
Lampy stojące led Idealnie pasują do salonu. Lampy stojące led do salonu większość osób preferuje umieszczać obok kanapy. Ale pomysłowym rozwiązaniem jest też usytuowanie ich obok fotelu. Lampa stojąca led do salonu pełni także funcję dekoracyjną - ozdabia pomieszczenie i dodaje wnętrzu charakteru.


Oryginalną koncepcją jest umieszczenie lamp stojących led w kuchni - oświetlą one kuchenne stanowisko pracy i będą ciekawą ozdobą.


Lampa stojąca led będzie także dobrze pasować do domowego biura. Aktualnie popularnością cieszą się home office. Warto pomyśleć o dobrym oświetleniu naszego stanowiska pracy. Lampa stojące led oferuje nowoczesną technologię i funkcjonalność.


Lampa stojąca led - dekoracja domu

Dzisiejsze lampy stojące ledowe przeżywają prawdziwy renesans. Ze względu na swój nowoczesny design i energooszczędne źródło światła stały się popularnym oświetleniem w domu. Aktualne lampy stojące nie powstają tylko w nowoczesnym stylu, dużo modeli produkowanych jest w stylu vintage, glamour. Polecamy dopasować wybór do preferowanego stylu w domu, tak aby wszystkie dodatki tworzyły spójną całość.


Lampy stojące led - propozycje KOMA Oświetlenie

U nas odkryjecie innowacyjne rozwiązanie ledowe. Część naszych lamp stojących led reaguje na dotyk.
Wyselekcjonowaliśmy lampy stojące led pod względem jakości ich wykonania i designu. Znajdziecie u nas takich producentów, jak Linea Light, Carpyen, Orion, Tobias Grau, Philips.
W naszych propozycjach zachwyca dbałość o szczegóły. Pod uwagę braliśmy także funkcjonalność lamp stojących led, czyli np. regulację we wszystkich kierunkach i posiadanie głowicy obrotowej.