Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampy ścienne

 

Lampy ścienne

funkcjonalność i dekoracja

Lampy ścienne to zarazem praktyczne i gustowne rozwiązanie. Sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie występuje potrzeba stworzenia miejsca do odpoczynku. Czasami światło lamp sufitowych nie pozwala należycie się zrelaksować i wtedy do akcji wkracza spokojniejsze światło lamp ściennych.

U nas znajdziecie lampy ścienne pasujące do każdego wnętrza. Możesz wybierać między stylem nowoczesnym, klasycznym, glamour. W szczególności popularnością cieszą się lampy ścienne nowoczesne.

Lampa ścienna

doskonała ozdoba mieszkania

Lampy ścienne to istotny element aranżacji wnętrz. Wpływają na wygląd pomieszczenia, atmosferę w domu, nastrój. Kierując się wyborem, warto mieć na uwadze ich rolę: czy mają dobrze oświetlać całe pomieszczenie, czy też może być oświetleniem pomocniczym do głównego, a może ich rola ma się sprowadzić do stworzenia kameralnego nastroju.
W przypadku wyboru pierwszej roli, z reguły umieszcza się na ścianach większą ilość lamp ściennych lub mniejszą ilość z większą ilością lumenów. Jeżeli wybierzemy opcję drugą, to w połączeniu ze światłem głównym dostaniemy więcej światła w domu.
Ciekawie prezentują się modele, których funkcją jest stworzenie kameralnego nastroju. Oprócz tego, że oświetlą wybrany fragment, mogą też tworzyć ciekawą grę kontrastów – w tym wypadku polecamy ażurowe formy – światło przez nie przechodzące stworzy ciekawe kształty na ścianie. Sam wybór kształtu lampy ściennej jest istotny, gdyż pozwala na modelowanie światłem – może ono rozchodzić się ku górze albo dołowi czy też iść w obu kierunkach na raz.

Lampy ścienne nowoczesne

wybór źródła światła

W ofercie naszego sklepu z oświetleniem dostaniecie lampy ścienne z wymiennymi źródłami światła oraz ze zintegrowanym ledem. Dla zwolenników energooszczędnych rozwiązań polecamy ledowe źródła światła. Osoby, którym podobają się tradycyjne kształty żarówek, znajdą takie same kształty w ledowych odpowiednikach.

Wybór lampy ściennej to równocześnie wymagające i kreatywne zadanie. Ale gdy już wybierzemy, możemy cieszyć się ciekawymi efektami i mieć swoją komfortową strefę po powrocie do domu.

Popularne kategorie w dziale Lampy ścienne

kinkiety oświetlenie obrazów sypialniane
reflektor spot plafony wpuszczane