Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

kinkiety led

 

Kienkiety led

Kinkiety led to polecane rozwiązanie do miejsc, które chcemy podkreślić wiązką światła. Sprawdzą się zwłaszcza w sypialni, gdzie nadadzą romantyczną atmosferę. Z kolei kinkiety led do salonu mogą być odważnymi formalnie rozwiązaniami i elementem wyróżniającym salon.
Kinkiety led do sypialni powinny emitować ciepłe światło. Dobrze sprawdzą się modele z regulacją stopnia oświetlenia. Możesz także za pomocą nowoczesnego kinkietu led wyczarować piękną grę światła i cienia na ścianie w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju. Efekt na pewno będzie ciekawszy w przypadku kinkietów o ażurowych kształtach.

Kinkiety led nad lutro

Kinkiet led nad lustro cieszy się sporym powodzeniem ze względu na swoją funkcjonalność i dekoracyjność. Odpowiednio dobrany dobrze nas oświetli, ale będzie także piękną ozdobą wnętrza.

Wybierając kinkiet łazienkowy led, warto kierować się klasą IP. Im wyższy stopień klasy IP, tym wyższa odporność kinkietu led przed bryzgami wody. My polecamy min. klasę IP 44. Wybierając klasę IP, przede wszystkim powinniśmy kierować się usytuowaniem kinkietu - im bliżej wody położony jest kinkiet ledowy, tym wyższa klasy IP powinna być. Kinkiet łazienkowy nad lustro led powinien mieć także odpowiednią moc oświetlenia.


Kinkiety ledowe

W naszej ofercie dostaniecie nowoczesne i tradycyjne kinkiety ledowe.
Posiadamy kinkiety ledowe w różnych kolorach i kształtach, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.
Kinkiet led to także oszczędność energii. Jeżeli wolicie przytulniejszą atmosferę, to warto wybrać oświetlenie z mniejszą mocą, np. 3 W. Z kolei sympatycy mocniejszego oświetlenia danego miejsca, wybiorą rozwiązania 7, 8 W, co też w dalszym ciągu jest efektywniejsze niż tradycyjne źródła oświetlenia.