Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

kinkiety

 

Kinkiety —

twórcze wyzwanie


Kinkiety to jedno z najwdzięczniejszych typów oświetlenia. W wielu przypadkach zdarza się, że to tylko one budują nastrój. Co więcej  — sprawiają, że wnętrza nieciekawe pod względem wystroju aranżacji, przez dodanie kinkietów, stają się przytulnymi pomieszczeniami, gdyż to światło tworzy kameralność. 

Kinkiety — uniwersalność zastosowań


Kinkiety sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Często występują jako samodzielne źródła światła w małym pomieszczeniu. Z kolei w większych przestrzeniach stają się oświetleniem uzupełniającym, dekoracyjnym. A w przypadku posiadania dzieci stają się pomocne podczas kładzenia się spać - małe pociechy często czują się bezpieczniejsze, gdy zasypiają  przy włączonym oświetleniu. U nas znajdziecie ciekawe propozycje kinkietów do pokoju dziecięcego.

Kinkiety  — wolność w wyborze

Ogromną zaletą wyboru kinkietów jako oświetlenia — zwłaszcza oświetlenia dodatkowego - są jego możliwości usytuowania.
Kinkiety stwarzają duże pole do popisu pod względem kreatywności. Można kupić je w swoim ulubionym stylu, dopasować do głównego trendu w mieszkaniu, dobrać kolor i kształt. To Ty decydujesz, czy kinkiet będzie głównym akcentem we wnętrzu, czy też dopełnieniem wystroju.
 

Kinkiet do czytania

Osoby lubiące czytać z całą pewnością wybiorą kinkiety do czytania i powieszą je nad łóżkiem, aby dobrze oświetlały książkę. Takie rozwiązanie jest też bardzo praktyczne - szybko się je wyłącza przez jednorazowe kliknięcie.

Ciekawie prezentują się również kinkiety do łazienki, które stworzą kameralną atmosferę. Funkcjonalne rozwiązanie to kinkiety nad lustro, które będą pomocne podczas codziennej pielęgnacji. Wybierając kinkiet do łazienki, należy zwrócić uwagę na stopień ochrony szczelności IP - do łazienki polecane są od 44 wzwyż.


Kinkiety nowoczesne

W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę kinkietów. Możecie wybierać spośród różnych kolorów, kształtów, form. Warto też zwrócić uwagę na dobór źródła światła  i wybrać energooszczędne rozwiązania. Zwolennicy tradycyjnych kształtów żarówek znajdą zamiennik wśród żarówek rustykalnych.
Istnieją też kinkiety ze zintegrowanym źródłem światła led. Ich szeroką ofertę znajdziecie tutaj.