W zestawie trzy efekty świetlne
Zarówno w górę, jak i w dół
Wbudowane połączenie równoległe
Przeznaczony zarówno do użytku na zewnątrz, jak i w łazience
Wytrzymały materiał, który doskonale sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych
| Styl: | Nowoczesne |
| Przeznaczenie: | Łazienka, Oświetlenie zewnętrzne |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | LED - zintegrowany |
| Moc źródła: | 7,5W |
| Barwa światła : | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw (CRI): | CRI 80 |
| Strumień świetlny oprawy: | 225lm |
| Napięcie zasilania: | 230V |
| Wysokość (cm): | 14,8 |
| Stopień ochrony IP: | IP54 |
| Materiał: | metal |
| Ilość punktów świetlnych: | 1 |
| Kolor pełna nazwa: | miedźiany |