58 770 47 00
Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

 

Skorzystaj z naszej pomocy przy doborze oświetlenia do inwestycji.

Atrakcyjne warunki finansowe i dostęp do dodatkowych materiałów. Nieustannie poszerzamy naszą współpracę z architektami. Zapraszamy do współpracy w przypadku dużych inwestycji jak i projektów dla klienta indywidualnego. Na miejscu mogą Państwo zapoznać się Państwo ze zdjęciami aranżacji, próbnikami kolorów i katalogami oraz skorzystać z fachowej rady naszych specjalistów.

Gwarancja prostej i szybkiej realizacji!

Prezentujemy zróżnicowane wzornictwo, dopasowane do każdego stylu wnętrza. Dostawców wybieramy bardzo starannie, bazując na czołówce producentów polskich, włoskich, hiszpańskich, austriackich, portugalskich oraz wzornictwie krajów północy oraz Holandii, Danii i Niemiec.

Największa oferta oświetlenia w Trójmieście prezentowana w naszych salonach w Gdyni i Gdańsku. Jesteśmy liderem na trójmiejskim rynku oświetleniowym od ponad 28 lat. Nasze atuty to wysoka jakość usług i produktów oraz profesjonalne doradztwo. Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i projektantami oświetlenia, pozwala nam przedstawić starannie dobraną ofertę produktową.
Nasi specjaliści dbają o to żeby zaprezentować Państwu najnowsze trendy w światowym designie. Jeśli na miejscu nie znajdą Państwo wymarzonej lampy nasi specjaliści służą pomocą w wyborze produkty ze strony internetowej lub dostępnych na miejscu katalogów.
Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów dlatego nasze salony są wyposażone w najnowsze i cały czas aktualizowane ekspozycje oraz znajdują się w dobrych punktach komunikacyjnych.
W naszych salonach prezentujemy staranie dobrane przez naszych specjalistów lampy wiodących producentów.
Oferta jest nieustannie uaktualniana o nowe trendy w oświetleniu i prezentowana w salonach firmowych na terenie Trójmiasta i Warszawy.

Oferujemy kompleksowe oświetlenie:
• domu
• biura
• restauracji
• hotelu
• obiektów architektonicznych

  Napisz do nas:

 Warszawa  Małgorzata  Białobrzeska   domoteka@koma.lux.pl
 Gdynia  Rafał  Kilkowski  r.kilkowski@koma.lux.pl
 Gdańsk  Marcin   Mroczkiewicz  marcin@koma.lux.pl