Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

lampa sufitowa

 
Odpowiednio dopasowana lampa sufitowa podkreśli własny styl wnętrza. Lampy sufitowe zamieszczane są zazwyczaj w centralnym punkcie, oświetlając całe pomieszczenie. Przy wyborze lamp sufitowych trzeba pamiętać o kilku zasadach:
1. Nad stołem, przy którym jadane są posiłki światło powinno padać na całą powierzchnie stołu. Zasada jest taka, że zawieszamy lampę 60-70 cm nad blatem o szerokości do 120 cm, nad większym – 80-90 cm. Światło nie może nas oślepiać – musi natomiast zachęcać nas do spożywania posiłków i ucztowania.
2. W wąskich pomieszczeniach np. korytarzach możemy uzyskać efekt iluzji za pomocą odpowiednio dobranych lamp sufitowych – wystarczy w jednym rzędzie rozmieścić kilka lamp a ścianę ozdobić dużym lustrem.
3. W pokoju dziennym warto zamontować kilka źródeł światła o różnej mocy oraz kierunku światła.


Nowoczesne oświetlenie sufitowe

W ofercie posiadamy nowoczesne oświetlenie sufitowe - od reflektorów punktowych, przez lampy wiszące, żyrandole, po plafony. Są one eleganckie, dobrze wpasują się we wszystkie wnętrza, dodając pomieszczeniu dodatkowego uroku i wzbogacając jego styl. Nasze propozycje nowoczesnego oświetlenia sufitowego są wynikiem śledzenia najnowszych trendów w zakresie designu oraz aranżacji wnętrz. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, o ciekawym kształcie, oryginalnej formie i kolorze. Nasz asortyment wyróżniają lampy będące odzwierciedleniem najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz, oraz w wzornictwie. Z nowoczesnym oświetleniem sufitowym związane są również rozwiązania, będących inspiracją do odnalezienia lamp, które sprawią, że odnajdziecie Państwo radość z posiadania i korzystania.