Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Inteligentny dom MARKET/OUTLET

Philips Hue

 
 Oświetlenie Philips HUE zostało stworzone z zachowaniem minimalistycznego stylu – po to, by wprowadzić poczucie harmonii i przywrócić równowagę do każdego Waszego wnętrza. Jeśli więc szukacie Państwo nowoczesnych, stylowych, ale prostych projektów, koniecznie sprawdźcie ofertę tego producenta. Sklep KOMA proponuje Wam kilkanaście jego produktów – od lamp wiszących, po lampy stołowe i wpuszczane oprawy. Doświetlą one wybrane pomieszczenia w niezwykły sposób, który sprawi, że przebywając w nich odzyskacie spokój, utracony w ciągu aktywnego dnia.
Oświetlenie HUE jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy cenią sobie spokojne oraz proste rodzaje lamp. Wyeliminowanie zbędnych dodatków, dbałość o właściwą formę oraz właściwy design pozwoliło stworzyć marce Philips właśnie taki typ oświetlenia! Świetnie sprawdzi się on w nowoczesnych, a także minimalistycznych aranżacjach wnętrz. Dodatkowo blask tych produktów stworzy kojącą atmosferę. O tym, jakie oświetlenie będzie pasowało do wybranych przez Was wnętrz, możecie przekonać się, przeglądając ofertę sklepu KOMA.