Strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia jakości usług zgodnie z Polityką Cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.
Na zakładkach powyżej możesz wybrać odpowiedni dział sklepu.

Lampy sufitowe MARKET/OUTLET

 
Odpowiednio dopasowana lampa sufitowa podkreśli własny styl wnętrza. Lampy sufitowe zamieszczane są zazwyczaj w centralnym punkcie, oświetlając całe pomieszczenie. Przy wyborze lamp sufitowych trzeba pamiętać o kilku zasadach:
1. Nad stołem, przy którym jadane są posiłki światło powinno padać na całą powierzchnie stołu. Zasada jest taka, że zawieszamy lampę 60-70 cm nad blatem o szerokości do 120 cm, nad większym – 80-90 cm. Światło nie może nas oślepiać – musi natomiast zachęcać nas do spożywania posiłków i ucztowania.
2. W wąskich pomieszczeniach np. korytarzach możemy uzyskać efekt iluzji za pomocą odpowiednio dobranych lamp sufitowych – wystarczy w jednym rzędzie rozmieścić kilka lamp a ścianę ozdobić dużym lustrem.
3. W pokoju dziennym warto zamontować kilka źródeł światła o różnej mocy oraz kierunku światła.


Nowoczesne oświetlenie sufitowe

W ofercie posiadamy nowoczesne oświetlenie sufitowe - od reflektorów punktowych, przez lampy wiszące, żyrandole, po plafony. Są one eleganckie, dobrze wpasują się we wszystkie wnętrza, dodając pomieszczeniu dodatkowego uroku i wzbogacając jego styl. Nasze propozycje nowoczesnego oświetlenia sufitowego są wynikiem śledzenia najnowszych trendów w zakresie designu oraz aranżacji wnętrz. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, o ciekawym kształcie, oryginalnej formie i kolorze. Nasz asortyment wyróżniają lampy będące odzwierciedleniem najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz, oraz w wzornictwie. Z nowoczesnym oświetleniem sufitowym związane są również rozwiązania, będących inspiracją do odnalezienia lamp, które sprawią, że odnajdziecie Państwo radość z posiadania i korzystania.